-25%

StarTech.com HP J9151E compatibel SFP+ module – 10GBase-LR glasvezel optische transceiver – 10 Km (J9151E-ST)

284,99

Betaal de eerste termijn direct via iDEAL. De tweede en derde termijn betaal je binnen 30 en 60 dagen. Zonder rente, zonder BKR-registratie!

Op voorraad

Artikelnummer: 065030886345 Categorie:

Beschrijving

Product zit nieuw in de verpakking. Op dit product zit standaard fabrieksgarantie. Let op: de verpakking is wel licht beschadigd en geopend. Gratis verzending en retourneren!

De J9151E-ST is een HP J9151E compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met HP® switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-LR conform netwerken, op een maximale afstand van 10 Km.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1310nm
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps
  • Type: enkele modus
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 Km
  • MTBF: 1,386,624,697 uren
  • Stroomverbruik: < 1,3 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP’s

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met HP J9151E